שירותי שיווק

שיווק באמצעות תוכן

שיווק המתמקד ביצירה, פרסום, והפצה של תוכן לקהלי יעד שונים ברחבי האינטרנט, ומשתמש במשיכת תשומת לב ולאחר מכן הפיכה של גולשים ללקוחות, על ידי מתן תוכן כתוב ובעל ערך בחינם ושיתופו.

זו צורה חדשה יחסית של שיווק שאינה כרוכה במכירות באופן ישיר, אלא בונה אמון וקרבה עם הקהל.

למה כדאי להשתמש בשיווק מהסוג הזה?

  • משיכת תשומת לב ויצירת לידים
  • הרחבת בסיס הלקוחות
  • יצירת או הגדלת מכירות מקוונות
  • הגברת המודעות למותג או לאמינות שלו
  • יצירת קהילה מקוונת של משתמשים

כאן השימוש באמצעים דיגיטליים על מנת לזהות, לחזות, ולספק את דרישות קהל יעד מסויים הוא הכרחי. התוכן חייב להיות רלוונטי ללקוחות, ומעודכן בעקביות, כדי להשפיע על ההתנהגות הצרכנית שלהם ולאפשר צמיחה בעזרתם.

שלא כמו צורות אחרות של שיווק אינטרנטי, שיווק באמצעות תוכן מבוסס על הצורך של הלקוחות במידע ולא על יצירת ביקוש ומכירה ישירה.

יש לך צורך בכיוון לתוכן שיווקי רלוונטי ונכון ללקוחות שלך?

מזמינים אותך להיפגש ולדבר על זה, נשמח לתאם איתך עוד היום!

שיווק באימייל

יש לך עסק? האינטרס הראשון שלך צריך להיות להגדיל את מאגר הלקוחות שלך.

לא למכור. לא להתפרסם. לא להרוויח. קודם כל מאגר לקוחות, וכמה שיותר יותר טוב!

ולכן, הטיפול ברשימת התפוצה שלך צריך להיות יעד ראשון: שימור של לקוחות עבר, איסוף של לקוחות מתעניינים בעזרת דפי נחיתה ופרסומים, ויצירת עניין בקרב קהל חדש כל הזמן.

אוקי, אז יצרת מאגר לקוחות, מה זה נותן לך?

שיווק אינטרנטי לא נגמר ברשתות החברתיות, יותר מזה, נמצא כי שיווק באמצעות המייל מניב תוצאות אדירות. כ-37% מהלקוחות פותחים פרסומים המגיעים אל תיבת האימייל שלהם, 37%! זה נתון מדהים!

אז למה לא לרתום לטובתך את אחוזי החשיפה הגבוהים?

שיווק באימייל מתייחס בעצם לפרסום תקופתי, בו העסק שלך מוציא מאמר, ניוזלטר, פרסומת או שובר הרלוונטיים לקהל הלקוחות שלך. בין אם לקוחות שרכשו אצלך מוצר בעבר ובין אם לקוחות שמעוניינים לשמוע טיפים, מידע או תוכן שיווקי בעל ערך.

איך עושים את זה נכון?

את זה כדאי להשאיר לנו!

מזמינים אותך לפגישת ייעוץ ממוקדת בה נאבחן ונתכנן את המערך השיווקי הנכון בשביל העסק שלך – נשמח לתאם איתך עוד היום!

הקמת דפי נחיתה ומשפכי שיווק

משפך שיווקי - מודל AIDA

משפך שיווקי הוא אחד הכלים השיווקיים החשובים ביותר שיש ליצור ולהשתמש בו. מדובר בתהליך שעובר הלקוח מהרגע שהוא פוגש בפעם הראשונה את המוצר או השירות שלך ועד הרגע שהוא מבצע את הרכישה הראשונה דרך החנות הפיזית או הוירטואלית שלך.

איך זה עובד?

אנחנו עובדים עם מודל שיווקי שנקרא AIDA – ומשמעו – Attention, Interest, Desire, Action.

Attention – תשומת לב – בשלב הראשון האדם נתקל במודעה על מוצר או שירות מסוים.

יתכן שהחשיפה תבוא בצורה של חיפוש של הלקוח את המוצר, חשיפה אקראית דרך הפיד בפייסבוק, או באינסטגרם, או לחלופין חשיפה פיזית לשלט חוצות או פרסומת בתחנת האוטובוס.

אנחנו ב'קליגר' יודעים ליצור פרסומות מאוד מושכות ומעניינות אשר יסבירו בצורה ברורה וטובה על המוצר או השירות, ויחד עם זאת משאירות מקום לסקרנות אצל הלקוח, כדי שימשיך הלאה אל שלב ההתעניינות.

Interest – התעניינות – לאחר התרשמות ראשונית מהמוצר או השירות אליו נחשף, הלקוח יתחיל לברר על המוצר, על החברה שמייצרת אותו, או על החברה שמשווקת אותו, ואם הוא מספיק סקרן הוא יחקור על שלושת הדברים במקביל. כדי שימשיך מעבר לשלב ההתעניינות, רצוי להקים דף פייסבוק, אתר אינטרנט, או אפילו דף נחיתה מעוצב ומושך, ובו הפרטים החשובים על המוצר והחברה מנקודת מבט של לקוח.

Desire – תשוקה –  אם הצלחת לעורר עניין אצל הלקוח, השלב הבא הוא לעזור לו לעבור בין התעניינות במוצר לרצון ממשי לרכוש אותו. כבני אדם בעולם המודרני, אנו מונעים הרבה מתשוקה, והתשוקה מנהלת אותנו ואת ההחלטות שלנו, בעיקר בתחום הצרכנות. המוצר או השירות שלך חייבים להיות מושכים.

בעזרת מיתוג ושיווק נכונים ניתן לייצר אצל הלקוח תחושה של קשר רגשי אל המוצר, והבנה שהמוצר שלך הוא בדיוק מה שהוא מחפש, רוצה, וצריך.

Action – הנעה לפעולה –  ברגע שהתשוקה לרכישה נוצרה, עלינו להמיר אותה לפעולה, שהיא הרכישה.

בשלב זה, נוביל את הלקוח המתעניין לפעולה שנבחר; אם דרך קשר טלפוני, קשר במייל, או השארת פרטים בדף נחיתה. דף נחיתה רצוי מאוד בשלב זה, כך נוכל לאסוף מהלקוח מידע מקיף ביותר, הכולל שם מלא, מספר טלפון, כתובת דואר אלקטרוני, אזור מגורים וכדומה, זאת על מנת ליצור מאגר לקוחות מתעניינים.

שלב זה יאפשר לך גם להבין טוב יותר מי קהל המתעניינים שלך, וגם ליצור קהל לשיווק עתידי ועדכון על שירותים נוספים.

כשמדובר בשיווק חשוב מאוד לשים לב לפרטים. חברה עם ניסיון והבנה עמוקה של השוק האינטרנטי יכולה להוביל אותך לעלייה דרמטית במכירות, וחשוב לא פחות, הגדלת מאגר הלקוחות הפוטנציאליים שלך ושימור הלקוחות הקיימים, מה שיביא להצלחת העסק שלך.

דפי נחיתה

זהו הדף הראשון אליו “נוחת” הלקוח הפוטנציאלי – דף אינטרנט פרסומי עם מלל מכירתי ועיצוב מותאם – המיועד לייצר פניות על בסיס קבוע מלקוחות שמחפשים את השירות שלך באינטרנט. המטרה של דף הנחיתה היא לייצר אינטרקציה מיידית עם לקוח שמתעניין בשירות שלך מבלי 'להעמיס' עליו מידע.

דף נחיתה ממיר

דף נחיתה ממיר, כשמו כן הוא, ממיר את ההרשמה של הלקוח שלך לליד (LEAD), והמטרה שלו היא אחת: לגרום ללקוח לעשות פעולה, לרוב להשאיר פרטים – שם, כתובת אימייל, טלפון, וכו' – בטופס מסודר.

בעזרת פרטי הלקוח, הליד, נוכל ליצור איתו קשר למטרת מכירה, אבל יותר מכך, נגדיל את מאגר הלקוחות שלנו ונוכל לפרסם את עצמנו לעוד ועוד אנשים. גם אם הלקוח השאיר פרטים אבל בשיחה החוזרת לא המשיך לתהליך הקנייה, עדיין יש לנו אפשרות לשמור אותו כחלק ממאגר הלקוחות הפוטנציאליים שלנו ובכך לעשות את הצעד הראשון למכירה עתידית – משיכת תשומת הלב שלו.

איך לקוחות נחשפים לדף הנחיתה?

לקוחות חדשים יכולים להיחשף לדף הנחיתה דרך פרסום באינטרנט, בפייסבוק או בגוגל, כדאי מאוד להפנות את הלקוח ישירות לדף נחיתה ממוקד כדי למקסם את אחוז ההצלחה מהקמפיין שלך.

למה צריך דפי נחיתה? למה לא להפנות לאתר שלי?

הפנייה של לקוח פוטנציאלי ישירות לאתר האינטרנט שלך, בעצם מפחיתה את הסיכויים ליצירת קשר!  למה? מכיוון שבאתר אינטרנט יש אפשרויות ניווט רבות, והשיטוט עשוי לגרום לו לנטוש ולעבור לחפש באתר הבא, והסיכויים שהוא יחזור לאתר שלך יורדים.

עם דף נחיתה נוצרת בינך לבין הלקוח אינטראקציה מיידית.

4 סיבות להשקיע מחשבה בדף הנחיתה שלך:

עיצוב נכון של דף נחיתה ישפיע על איכות הפניות לעסק שלך ואף עשוי לסייע לך בתהליך המכירה!

  1. רושם ראשוני גבוה: הנראות של דף הנחיתה משדרת ללקוח הפוטנציאלי את האיכות הפניות שלך והיחס האישי המוקדש לכל לקוח.
  2. אפשרות לעורר סקרנות ועידוד יצירת קשר:  גרפיקה לא עמוסה וטופס ליצירת קשר בולט וברור יגרמו ללקוח הפוטנציאלי להרגיש בנוח עם השארת הפרטים, ולשחרר שליטה.
  3. יצירת אמון במותג: נציג את לוגו החברה, אסמכתאות, המלצות או "חותמות תקן" כדי לעורר אמון וביטחון אצל הלקוח.
  4. תמיכה בהצעה השיווקית: נניח והצעת שובר הנחה של 50%, כדאי להציג תמונה של שובר כזה בסמוך לטופס יצירת הקשר, על מנת לתמוך בהצעה שלך ולייצר אמון אצל הלקוח.

הסוד להצלחה:

המומחיות שלנו ב'קליגר' היא יצירת דף נחיתה ממיר עם תוכן איכותי, אשר מפיק לידים רבים בקצב מהיר.

אנו מבינים לעומק את עקרונות בניית דף נחיתה מוצלח, ולכן היעילות מובטחת לך.

ניהול קמפיינים ממומנים - PPC

PPC = Pay-Per-Click

כשאנחנו מדברים על PPC, הכוונה היא בעצם לקמפיינים בהם התשלום נעשה על פי תוצר, במקרה הזה "קליק", שיכול להגיע בצורה של לייק, שיתוף, תגובה, או לחיצה על לינק או דף הרשמה לרשימת התפוצה.

מה היתרון של קמפיין כזה?
היתרון העצום בקמפיינים כאלה הוא דיוק הנתונים, מה שמאפשר לך לדעת כמה כסף השקעת והיכן, ומה בדיוק הוא הניב עבורך, כלומר, עד כמה ההשקעה הייתה 'שווה' לך.

כיצד נדע לנהל קמפיינים שיניבו את התוצאות הרצויות לנו?

אנחנו ב'קליגר' מאמינים כי הצלחה של קמפיינים כאלה היא שילוב של ידע טכני וידע בקופירייטינג, היכרות עם השוק והאופן שבו אנשים חושבים ומגיבים. חלק חשוב לא פחות במקצועיות של ניהול קמפיינים בפייסבוק ובגוגל, הוא הידע לבצע אופטימיזציה של קמפיין לאורך הדרך כדי להשיג את התוצאות המרביות.

הצוות המקצועי שלנו מחזיק בדיוק בידע המקצועי המתאים על מנת למנף את השיווק של העסק שלך לגבהים שדמיינת, עם ניסיון מוכח בשיווק מצליח ברשתות החברתיות והאינטרנט.

פרסום בפייסבוק

עם למעלה ממיליארד משתמשים ברחבי העולם, הפייסבוק נותן הזדמנות לפרסם מודעות תוך שימוש בכלים לייעול הקמפיין, עלות נמוכה יחסית, ופוטנציאל ויראלי אדיר!

מה מיוחד בפרסום בפייסבוק? הקהל!

לפייסבוק יש יכולת פילוח מדויקת במיוחד של קהל, מכיוון שמדובר בפלטפורמת איסוף מידע. פייסבוק אוספת על משתמשיה מידע רב בנוגע למה אותו אדם אוהב, מתעניין, קורא, צופה, ויותר מכך; פרטים כמו הגיל, המין והדעות שלו. לנו כמפרסמים יש אפשרות לנצל את כוח איסוף המידע של הפייסבוק לטובתנו. ניתן לבחור מאפיינים מאוד ספציפיים של גולשים, ולנתב את המודעה של העסק שלנו לאנשים רלוונטיים במיוחד.

למשל, במידה ונרצה לפרסם עסק של חנות לבגדי תינוקות, ניתן לבחור לפרסם רק לנשים או גברים (מגדר) נשואים (מצב משפחתי) בגילאי 22-40 (גיל) ברעננה (מיקום גאוגרפי).

בנוסף להתמקדות בקהל היעד הנכון, אנחנו מאמינים כי לאיכות התוכן ישנה גם השפעה רבה על הצלחת העסק. בפייסבוק – בגלל הקצב המהיר של תחלופת המידע, כמות הפרסומות, והנטייה של אנשים 'לרפרף' – יש דגש רב על תוכן מעניין.

ב'קליגר' יש צוות מיומן ומקצועי שמתמחה בניהול דפי הפייסבוק בצורה מיטבית, כתיבת פוסטים מושכים ויוצאי דופן, עיצוב גרפי של העמוד העסקי, ועוד פעולות הנחוצות לשמר את הדף שלך מעניין ובולט מעל דפי הפייסבוק העסקיים הרבים הקיימים.

גוגל Ads

גוגל אדס היא פלטפורמה חזקה נוספת ליצירת מודעות שיווקיות באינטרנט. היא עובדת על מנגנון של מילות מפתח המוגדרות על ידי המשווק. מילת מפתח שתוגדר תגרום להצגת המודעה בזמן שהאדם המשתמש במנוע החיפוש של גוגל יקליד אותה. למשל: אם יש לך עסק של צמחי תבלין, ניתן להגדיר שהמודעה שלך תקפוץ כאשר אדם יחפש את המילה "נענע".

ב'קליגר' אנחנו מכירים מקרוב את עולם השיווק ויודעים שבחירת מילות המפתח היא אלמנט קריטי בהצלחת המודעות. אנו בעלי יתרון משמעותי בזכות הידע והניסיון בבחירת מילות המפתח הרלוונטיות ומחקר שוק נכון ומותאם, כך שהמודעה שלך תקפוץ בזמן ולאנשים הרלוונטיים ביותר.

בדומה לפייסבוק, השיווק בגוגל אדס מבוצע בשיטת התשלום לתוצר. לא הקליקו על המודעה? אין תשלום לגוגל! התשלום מתבצע רק כאשר הפרסום שלך עובד. בנוסף, התקציב בידיים שלך, מה שאומר שגם בתור עסק קטן וגם בתור עסק גדול ניתן להשתמש בגוגל אדס ולהתאים את התקציב לתוצאות הרצויות לך.

אותך זה מבלבל?

אותנו זה מרגש!

שיווק במדיה החברתית

שלטי חוצות? פרסום ברדיו? פוסטרים? הם שייכים לעולם הישן.

נעשה תרגיל: נסתכל סביב, בבוקר בדרך לעבודה, או בערב בדרך הביתה:

האם כל מי שאנחנו רואים סביבנו בוהה בסמארטפון? סביר להניח שכן.

מעטים הם אלו שעדיין קוראים עיתון, או מסתכלים סביב על שלטי חוצות.

הפרסום הדיגיטלי דוחק את הפרסום המסורתי, וזה ניכר בכל החזיתות.

אם כן, קהל היעד שלך נמצא בין קהל הגולשים הענקי, ועלינו כמשווקים ומפרסמים לדעת כיצד להשתמש בנתון זה לטובתך. ככל שנצליח לייצר יותר אינטראקציה עם הגולשים – כך נצליח להגיע לחשיפה גבוהה יותר.

אנחנו ב'קליגר' נתאים לך את הפלטפורמות המדויקות לעסק שלך: פייסבוק, גוגל, יוטיוב ועוד, על מנת להגיע לתוצאות ששוות לך כסף.

סקרים

יש לך מוצר טוב, אפילו טוב מאוד.

יש לך את הרצון להשקיע בפרסום העסק שלך, ואפילו נכונות להשקיע בזה זמן וכסף.

הדבר הראשון שצריך להבין הוא – שיותר מקצב התפוקה שלך, יותר מהמפעל החדיש או הקליניקה היפה שלך, הנכס החשוב ביותר שיהיה לך בעסק הוא בעצם – הלקוח שלך.

עסק שעובד נכון, בעל מוטיבציה לצמיחה, מבין כי הלקוח נמצא במרכז העשייה. כך שכל המוצרים, השירותים, והתהליכים בו מותאמים לצרכיו.

איך נדע מה הלקוח רוצה? פשוט נשאל אותו!

חלק מהעסקים מספיק קטנים כדי לשאול את הלקוחות פנים אל פנים. אבל ברוב העסקים, סקר לקוחות הוא הכלי העיקרי ללמוד את הלקוח ואת צרכיו. מדובר בכלי משמעותי להבנת הצרכים של הלקוחות שלנו, המקומות אשר עלינו לחזק, החוזקות שלנו כעסק והאפשרויות שלנו לשיפור ומיטוב.

סקרים רלוונטיים לעסקים קטנים:

סקר צרכים – השלב הראשון בהבנת עולם הלקוח הוא סקר צרכים. בסקר מסוג זה נחפש את הצרכים שהלקוח מחשיב כבעלי ערך גבוה, אלו שמקבלים מענה אך בעיקר אלו שלא מקבלים מענה, וכך נוכל למטב את העסק שלנו כך שימלא את החוסר שהלקוח מביע ביחס לעולם התוכן שלנו.

סקר שביעות רצון – מומלץ לשאול את הלקוחות שלנו על שביעות רצונם ממוצרים ושירותים שנרכשו על ידיהם בעבר, אך לא רק. נבדוק גם מה דעתם על המבחר, הנראות, הנגישות, רמת השירות והיעילות שלנו כעסק בעיניהם.

סקר מקדים למהלך פרסום – כאשר נרצה לבנות מערך שיווקי לעסק חדש, או לשנות מערך קיים, זה יהיה הכלי הראשון שנשתמש בו כדי להתאים את עצמנו לקהל הלקוחות שלנו. נציג בסקר חומרים פרסומיים ללקוחות פוטנציאליים, ונבחן עד כמה הפרסום אפקטיבי – האם העלה בלקוח רצון לבצע פעולה? האם היה מורכב מדי? משעמם? וכדומה.

רוצה להכיר טוב יותר את הלקוחות שלך? סקרים הם רק כלי אחד שיש לנו להציע לך.

אם מעניין אותך לשמוע עוד, אנחנו מזמינים אותך לפגישה, בה נדבר על הכל – נשמח לתאם איתך עוד היום!

הרשמו לניוזלטר שלנו: