סיפורי הצלחה

"אני עוסק בייעוץ ארגוני לעסקים מזה 17 שנה. במסגרת זו יזמתי לאורך השנים הרבה פעילויות שיווקיות. החל ממשלוח פקסים, בניית אתרים, הוצאת פרומו שיווקי בכל צורה אפשרית. תמיד היו הבטחות שהפעולה הבאה היא הפעולה שתביא לזרימת לידיים באופן שוטף ולאורך זמן. וכך יצא שלאורך הזמן העסקתי מספר יועצים בתחומים המגוונים של שיווק ולצערי לעיתים קרובות זה היה כסף מבוזבז. מזה כשנתיים הכרתי את מאייה קליגר במסגרת הרצאות שנתתי לבעלי עסקים והתרשמתי מנכונותה ללמוד את צורכי בעלי העסקים ולהבין מה נדרש ורצוי להם בשלבי הפעילות השונים של מהלך העסקים שלהם. היום אני יכול לומר בביטחון רב שהפעילות העסקית שלי נמצאת במגמת עלייה עקבית. ויש לי וודאות גבוהה בכך שלקוחות יגיעו מהפעילות השיווקית ב 100%. וודאות נוספת היא הידיעה שפעילות שיווקית חייבת להתקיים בהתמדה ובאופן שוטף ואין לעצור פעילות זו מכל סיבה. רק עצם הפעילות השוטפת שומרת על קיום שוטף של פניות מלקוחות פוטנציאליים. כל זאת כתוצאה משיתוף הפעולה הפורה והמפרה בעבודתי מול מאייה קליגר המטפלת עבורי בכל תחומי השיווק של המדיה הדיגיטלית ובכלל. אני ממליץ בחום רב על שירותיה. בכבוד רב

"מאז הליווי קשה להגיד מה לא השתנה, הכל שונה. אם זה בביטחון שלי, אם זה בהבנה שלי, אם זה בידע שלי לקרוא נכון לקוחות, לדבר נכון עם לקוחות, לתת בטחון ללקוחות, לקחת דברים לידיים ולא לחכות שיבוא ופשוט להפעיל את העסק שלי. כיום אני יודע מה צריך לעשות בזמן "שפל" אני יודע איך להביא עבודה ועוד דבר חשוב מאוד היום אני יודע איך לדבר עם הלקוחות גם ישנים וחדשים בביטחון ואני נותן להם הרגשת ביטחון שהם צריכים אותי ולא להיפך. בתקופת הליווי העסק בצמיחה שזה אומר ע ו ד כסף שזה הכי חשוב 🙂 וכיום המוסך שלי יותר ויותר אנשים יודעים עליו בזכות הפרסום השיווק הטלפונים ועוד"

30.3.19 בחודש מרץ שמסתיים כעת, קבלתי שלוש עבודות חשובות. ראשית, זו גדילה משמעותית לעומת תקופה זו אשתקד. הסיבה לכך הינה הרבה בזכות הפעולות העסקיות והאישיות שעשיתי למען עצמי ולטובת המשרד שבבעלותי. בהובלתה של מאיה, למדתי גם להתכוון וגם לבצע, וגם לתת יותר קרדיט ואמונה לעצמי. באופן טבעי כל המכלול יחדיו הוביל לגדילה עסקית, כולל גיוס כח אדם למשרד. אני גאה בהישגים, ומסתכלת קדימה.

אנחנו לקוחות כבר 4 שנים ואנחנו בוחרים ב-KLIGER -שוב ושוב להפיק את הניוזלטרים שלנו בגלל הרעיונות, היצירתיות, הכתיבה המעניינת ובעיקר בגלל האפקט – אנו מרוצים מהתוצאות בשטח ולפידבקים שאנו מקבלים מהלקוחות. רשימת התפוצה היא חלק עיקרי במערך השיווקי שלנו ואנו שמחים שיש לנו מענה מקצועי, יצירתי ומהיר כמו של Kliger.

"אני עובדת עם מאיה כבר כמה שנים על השיווק שלי. ופשוט אין אפס. כל פעם שאנחנו נפגשות והיא מוסיפה מהנגיעות שלה, הססטיסטיקות שלי מייד עולות. מאיה כל הזמן דוחפת להוציא החוצה עוד ועוד, ועם רעיונות מבריקים לניסוחים שתופסים את תשומת הלב. תודה מאיה, בזכותך אני עולה ועולה"