סיפורי הצלחה

"אני עוסק בייעוץ ארגוני לעסקים מזה 17 שנה. במסגרת זו יזמתי לאורך השנים הרבה פעילויות שיווקיות. החל ממשלוח פקסים, בניית אתרים, הוצאת פרומו שיווקי בכל צורה אפשרית. תמיד היו הבטחות שהפעולה הבאה היא הפעולה שתביא לזרימת לידיים באופן שוטף ולאורך זמן. וכך יצא שלאורך הזמן העסקתי מספר יועצים בתחומים המגוונים של שיווק ולצערי לעיתים קרובות זה היה כסף מבוזבז. מזה כשנתיים הכרתי את מאייה קליגר במסגרת הרצאות שנתתי לבעלי עסקים והתרשמתי מנכונותה ללמוד את צורכי בעלי העסקים ולהבין מה נדרש ורצוי להם בשלבי הפעילות השונים של מהלך העסקים שלהם. היום אני יכול לומר בביטחון רב שהפעילות העסקית שלי נמצאת במגמת עלייה עקבית. ויש לי וודאות גבוהה בכך שלקוחות יגיעו מהפעילות השיווקית ב 100%. וודאות נוספת היא הידיעה שפעילות שיווקית חייבת להתקיים בהתמדה ובאופן שוטף ואין לעצור פעילות זו מכל סיבה. רק עצם הפעילות השוטפת שומרת על קיום שוטף של פניות מלקוחות פוטנציאליים. כל זאת כתוצאה משיתוף הפעולה הפורה והמפרה בעבודתי מול מאייה קליגר המטפלת עבורי בכל תחומי השיווק של המדיה הדיגיטלית ובכלל. אני ממליץ בחום רב על שירותיה. בכבוד רב

"מאז הליווי קשה להגיד מה לא השתנה, הכל שונה. אם זה בביטחון שלי, אם זה בהבנה שלי, אם זה בידע שלי לקרוא נכון לקוחות, לדבר נכון עם לקוחות, לתת בטחון ללקוחות, לקחת דברים לידיים ולא לחכות שיבוא ופשוט להפעיל את העסק שלי. כיום אני יודע מה צריך לעשות בזמן "שפל" אני יודע איך להביא עבודה ועוד דבר חשוב מאוד היום אני יודע איך לדבר עם הלקוחות גם ישנים וחדשים בביטחון ואני נותן להם הרגשת ביטחון שהם צריכים אותי ולא להיפך. בתקופת הליווי העסק בצמיחה שזה אומר ע ו ד כסף שזה הכי חשוב 🙂 וכיום המוסך שלי יותר ויותר אנשים יודעים עליו בזכות הפרסום השיווק הטלפונים ועוד"

30.3.19 בחודש מרץ שמסתיים כעת, קבלתי שלוש עבודות חשובות. ראשית, זו גדילה משמעותית לעומת תקופה זו אשתקד. הסיבה לכך הינה הרבה בזכות הפעולות העסקיות והאישיות שעשיתי למען עצמי ולטובת המשרד שבבעלותי. בהובלתה של מאיה, למדתי גם להתכוון וגם לבצע, וגם לתת יותר קרדיט ואמונה לעצמי. באופן טבעי כל המכלול יחדיו הוביל לגדילה עסקית, כולל גיוס כח אדם למשרד. אני גאה בהישגים, ומסתכלת קדימה.

אנחנו לקוחות כבר 4 שנים ואנחנו בוחרים ב-KLIGER -שוב ושוב להפיק את הניוזלטרים שלנו בגלל הרעיונות, היצירתיות, הכתיבה המעניינת ובעיקר בגלל האפקט – אנו מרוצים מהתוצאות בשטח ולפידבקים שאנו מקבלים מהלקוחות. רשימת התפוצה היא חלק עיקרי במערך השיווקי שלנו ואנו שמחים שיש לנו מענה מקצועי, יצירתי ומהיר כמו של Kliger.

"אני עובדת עם מאיה כבר כמה שנים על השיווק שלי. ופשוט אין אפס. כל פעם שאנחנו נפגשות והיא מוסיפה מהנגיעות שלה, הססטיסטיקות שלי מייד עולות. מאיה כל הזמן דוחפת להוציא החוצה עוד ועוד, ועם רעיונות מבריקים לניסוחים שתופסים את תשומת הלב. תודה מאיה, בזכותך אני עולה ועולה"

Cool D
Cool D
אלופת עולם למרחקים ארוכים, אשת מקצוע מהמעלה הראשונה ותותחית לידים❤️❤️
לילך שחף
לילך שחף
ליווי מקצועי ואישי ביותר עם תוצאות מוכחות
Sasi Farchi
Sasi Farchi
לעבוד עם מאיוש זו חוויה מעוררת השראה ממליצה בחום!!!
Eyal Sade
Eyal Sade
קודם כל זה כיף לעבוד עם מישהו שנהנה מהעבודה שלו! מאיה חיה את השליחות שלה, היא אוהבת את העבודה וברור שזה נותן תוצאות! מאז שהתחלתי לעבוד עם מאיה העסק שלי סוף סוף נחשף לעולם וכמות הפניות אלי צמחה באופן משמעותי! למשל: אני מעולם לא הצלחתי להעלות לאוויר מודעת פייסבוק אפקטיבית. מאיה העלתה לאוויר מודעת פייסבוק שמביאה אלי פניות רבות והעסק שלי צומח! בנוסף אני מקבל ממנה יעוץ נהדר בכל ההבטים הרבים של מה עושים על מנת לשווק באופן קולע! אני ממליץ על מאיה בחום!
רויטל טל - שירה בציבור
רויטל טל - שירה בציבור
הגעתי למאיה קליגר במקרה.. חייבת לומר שהיא ממש עזרה לי גם בעצות וגם בפעולות שיווקיות ממש מדוייקות. אני עוקבת אחרי הטיפים המצויינים שלה, וממליצה עליה בחום לשיווק העסק שלכם .!! מומלצת מאוד !!
ayala talpaz
ayala talpaz
העבודה עם מאיה נותנת לי תוצאות. כל קמפיין שאנחנו עושות מביא לי לקוחות חדשים וחשיפה מעולה. מאיה מקצועית ברמות, מתאימה את הפרסום לצרכים המיוחדים של הלקוח. בקיצור מומלצת מאוד!
Sarit Gilmore
Sarit Gilmore
מאיה פשוט מקצוענית בכל הקשור לשיווק עסק. טיפים מצויינים, עבודה עם המון השקעה ואכפתיות ללקוח, ממליצה!
רות שכטר
רות שכטר
מאיה קליגר בעלת ניסיון רב וידע שהיא שמחה ונכונה לחלוק כדי לעזור לעסקים בבנייה והוצאה לפועל של מערך השיווק שלהם. השיווק של העסק מתפקד מצוין ומניב תוצאות כבר מתחילה העבודה איתה. 'קליגר' היא חברה מקצועית ומומלצת לכל בעל עסק שרוצה למנף את השיווק שלו!
מנחם כהן
מנחם כהן
כבר כמה שנים שאני מקבל עזרה לעסק שלי ממאיה. העצות החכמות שלה, כיווני החשיבה החדשים ומעל הכל הרצון הכנה לסייע עשו את שלהם בגדול והביאו את העסק שלי להיות מוביל בתחומו, ולמאיה יש חלק חשוב בכך. ממליץ מכל הלב, תודה תודה תודה!